Navneliste på konfirmantene 2018

KONFIRMASJONER i NANNESTAD’S KIRKER 2018 (113 stk.) pr 02.05.2018

KONFIRMASJONER  NANNESTAD  KIRKE 2018 (33 stk.)

Lørdag 26.mai kl.11:

Benjamin Aadne Jacobsen

Frida Victoria Nyhus

Sebastian Gulbrandsen

Charlotte Sundborg Jødahl

Nina Stenestø Rustad

Synne Holmeide Lange

Johannes Furu

Snorre Nimmons Olsen

Martin Viken

 

Lørdag 26.mai kl.13:

Kevin Andre Skåring Eidevik

Jonathan Correa Lisgård

Mathias Andre Mariboe

Sanne Røe Sørensen

 

Søndag 27.mai kl.11:

Henrik Eikeland

Daniel Arntzen Karlsen

Camilla Kåsen

Kim Wilhelm Langli

Andrea Peña

Marcus Wattø-Sakshaug

 

Lørdag 18.august kl.11:

Thea Marie Andersson

Isabel Ulvshus Korsrud

Sunniva Langerud

Elin Da-Yun Skjold

Nicolay Hassel Sivertsen

Mari Thomasgaard Berg

Elise Aasen Tømmerås
 

Søndag 19.august kl.11:

Thea Andresen

Andreas Hogsnes Gran

Julie Aspelund

Noah Kogstad Bergh

Marius André Pedersen

Charlotte Sollien

Nicolay Årseth

 

KONFIRMASJONER HOLTER KIRKE 2018 (29 stk.)

Lørdag 26.mai kl.12:

Thea Almås Kragseth Hansen

Mia Kristine Hokstad

 

Søndag 27.mai kl.11:

Endre Erpestad

Andrea Izabelle Rundmo Pedersen

Daniel Aron Eilertsen

Julie Helene Terning

Vanja Martine Leikåsen Pettersen

 

Lørdag 18.august kl.12:

Joakim Andre Mortensen

Ida Kjærstad

Adrian Aspelund Andersen

Christine Bekkevar Notø

Eivind Øvergård

Eskil Engelstad

August Ormstad Hemstad

Andreas Kolby

Iselin Engelstad

Jakob Erpestad Granholm
 

Søndag 19.august kl.11:

Sofie Elvhaug

Victoria Madeleine Andersen

Tobias Werner Thorgersen

Vegard Hagen

Selma Beathe Slattum Edvardsen

Elisabeth Langeland

Alexander Jacobsen Fengsrud
 

Søndag 19.august kl.13:

Annica Heltne Petersson

Tilla Johnsen

Brage Fugleberg Korvald

Ulrik Auestad Tollefsen

Odin Sjoman Talgø

KONFIRMASJONER BJØRKE KIRKE 2018 (47 stk.)

Lørdag 2.juni kl.11:

Mathias Erik Nord

Sindre Hagen

Rolf Magnus Kristoffersen

Aron Vigleik Haug

Andrea Mohaugen

Øivind Lind Kristiansen

Emil Sæther Haug

Sivert Aasheim Asakskogen

 

Lørdag 2.juni kl.13:

Enya Myrvold

Marianne Haug

Amalie Korsmo Christensen

Ida Hermansen

 

Søndag 3.juni kl.11:

Dorthea von der Fehr Døhlen

Robin Andre Østby Jonassen

Tor Markus Haug

Martin Gjerdingen Stokke

Emma Louise Øvrum Otterdal
 

Søndag 3.juni kl.13

Emma Katrine Berg Ulvær

Elise Karlstad

Christine Marie Steen Aas

Jonas Madsen

David Bjørnhaug
 

Lørdag 25.august kl.11:

Samantha Isha Margrethe Wrend Bergundhaugen

Halvor Løvli

Espen Brockhoff Orholm

Herman Toftevåg

Jørgen Brockhoff Orholm

Kine Amanda Pettersen

Alexander Sundt Granberg

 

Lørdag 25.august kl.13:

Nicklas Grande

Vilde Kristoffersen

Tor-Martin Ødegård Øines

Karoline Grefstad

Mats Låveg Øvergård

Sofia Karoliina Lindstrom

 

Søndag 26.august kl.11:

Sanna Helmine Kroglund Homble

Frøya Longva Nesset

Tiril Longva Nesset

Andrea Økern

Edvin With Kristiansen

Julie Aaserud Knutsen

Casper Angre

Sarah Westbye

Solveig Faannessen

Andrea Laane Bech

 

Karasjok i Påsken 2018:

Save Skoglund Rasmussen

Nidarosdomen 13.mai 2018:

Caroline Louise Blikeng Nyhuus

KONFIRMASJONER STENSGÅRD KIRKE 2018 (4 stk.)

Lørdag 2.juni kl.11:

Kaisa Næss-Fjærestrand

Aurora Moe

Søndag 3.juni kl.11:

Pernille Grønningsæter Nordli

Elise Marie Olsen Fjeld

07.05.2018