Årets konfirmanter i Nannestad


Det nærmer seg konfirmasjonsdager for våre flotte konfirmanter. 

 

Konfirmasjonsdager 2021     Oppdatert pr.20.05.21

 

KONFIRMASJONER  HOLTER KIRKE 2021    (21 stk.)

Lørdag 29.Mai kl.11:

Oscar Antonius Lingjærde kl.11

Tinus Kristoffer Lingjærde kl.11

Alvin Mellin Melstein kl.11.30

Edvard Nyrud Skaje kl.12

Aurora Sørlien Olsen kl.12

 

Lørdag 21.August kl.11:

Amund Mjelde Refsum

Christer Dela Cruz

Henrik Sollien Heiberg

Henrik Rognstadtangen

Håvard Knutson Røtterud

Kristine Vollaug Ringnes

Minda Alvilde Ludvigsen Ruud

 

Lørdag 21.August kl.13:

Maylea Eggen Wormnæs

Oda Maria Ramse Kinden

Sigurd Løvstad Eik

Teodor Fridlund

Ida Kristine Jensen

Christian Andersen

Eirik Fugleberg Korvald

Johan Christian Borch Eriksen

Marcus Håkenstad Sandholt

 

KONFIRMASJONER  NANNESTAD KIRKE 2021  (25 stk.)

Lørdag 29.Mai kl.11:

Benedicte Gäfvert Langgaard kl.11

Lea Cecilie Engell kl.11

Christel Eidevik kl.11.30

Karl-Emil Holter kl.11.30

Lukas Aasen Johansen kl.11.30

Amund Øverland Håkenstad kl.12

Iselin Louise Fjelltun kl.12

Mathias Wattø-Sakshaug kl.12

 

Lørdag 21.August kl.11:

August Kvam Ausen

Ingrid Vaarum Solheim

Kristoffer Chechyk Klemmestad

Mathias Nikolai Pedersen

Ole Martin Nielsen Anthonsen

Oliver Nielsen Anthonsen

Sivert Langerud

Cassandra Evjebråten Teigen

Tea Rasmussen Johnsen

Iver Sagen Kahn

Søndag 22.August kl.11:

Christopher Jødahl Willersrud

Johannes Dalen Bang

Linnea Lindgren Laumann

Ulrik Andreas Øverleir Lundin

Emma Jahr Nannestad

Victoria Blakkisrud Aadne

Andreas Blakkisrud Aadne

 

KONFIRMASJONER  BJØRKE KIRKE 2022  (49 stk.)

Lørdag 5.Juni kl.11:

Ada-Johanne Ødegård Øines kl.11

Julian Svendsen kl.11

Thea Margrethe Kristoffersen kl.11.30

Elise Korsmo kl.11.30

 

Søndag 6.Juni kl.11:

Lina Korsmo Werner kl.11

Matilde Vadset kl.11.30

Alette Sandholt Hansen kl.11.30

Søndag 6.Juni kl.13:

Ingrid Lynnebakken Tønsager kl.13

Ole Kristoffer Steen Aas kl.13

Sofie Lyseng Gunhildrud kl.13.30

Leah Theoline Christensen kl.13.30

Mikael Karlsen kl.14

Lørdag 28.august kl.09:

Adrian Fevik

Adrian Sköld Paulsen

Alexander Hansen

Andreas Pandelis Werdal Lavoutas

Magne Ermis Werdal Lavoutas

Benjamin Eriksen Seigerud

Daniel Janlapa-Indregård

Marcus Pettersen

Alexander Solvang

Magnus Sverrir Sandersson

 

Lørdag 28.august kl.11:

Emma Victoria Wildner

Mathias John Wildner

Finn Tobias Dokken-Hansen

Frida Arntsen

Hedda Fjeldberg

Maiken Nygren

Maiken Kroglund Homble

Elvira Sofie Hellberg Strømeng

Lørdag 28.august kl.13:

Mille Taugland

Nicolas Tommy Nygaard

Oliver Ludvigsen Gulbrandsen

Oliver Gabriel Hansen

Thea Jensen Haug

William Paulsberg

Sofie Rajala Granerud

Daniella Marie Nord

 

Søndag 29.august kl.11:

Dennis Danailov Gunhildrud

Frida Hågensen Røberg

Hedda Sørensen Hedlund

Jonathan Leander Nygren Bjerkestuen

Sofie Haraldsdatter Pedersen

Ella Brustad-Thomsen

Oda Knudsen Klingenberg

William Wangluang-Bakke

Andreas Klemetsen

Malin Bråthen Magnussen

Jesper Mohaugen

 

 

KONFIRMASJONER  STENSGÅRD KIRKE 2021  (3 stk.)

Lørdag 5.Juni kl.11:

Hans Jørgen Østli Nysveen kl.11

Helene Larsen Rasmussen kl.11.30

Mia Haldorsen kl.11.30

 

Tilbake